Menu
Your Cart

FIBER OPTICAL PATCH CORD 1M DOUBLEX OM2 ST-LC NEW

FIBER OPTICAL PATCH CORD 1M DOUBLEX OM2 ST-LC NEW
FIBER OPTICAL PATCH CORD 1M DOUBLEX OM2 ST-LC NEW
27,28€
Χωρίς ΦΠΑ: 22,00€
  • Stock: Περιορισμένα τεμάχια
  • Model: 239070
  • Weight: 0.50kg
  • SKU: 0.007.611
Cookies Policy
Χρησιμοποιούμε cookies, για να σας προσφέρουμε προσωποποιημένη εμπειρία περιήγησης. Δείτε περισσότερα...