Menu
Your Cart

FIBER OPTICAL PATCH CORD SINGLE MODE SC-SC 9/125 UPC 5M

FIBER OPTICAL PATCH CORD SINGLE MODE SC-SC 9/125 UPC 5M
FIBER OPTICAL PATCH CORD SINGLE MODE SC-SC 9/125 UPC 5M
13,64€
Χωρίς ΦΠΑ: 11,00€
  • Stock: Περιορισμένα τεμάχια
  • Model: 358907
  • SKU: 0.501.427
Cookies Policy
Χρησιμοποιούμε cookies, για να σας προσφέρουμε προσωποποιημένη εμπειρία περιήγησης. Δείτε περισσότερα...